Çok Kullanılmış Kalpler Dükkanı Bilal Sami Gökdemir

ISBN:

Published: June 5th 2015

Paperback

368 pages


Description

Çok Kullanılmış Kalpler Dükkanı  by  Bilal Sami Gökdemir

Çok Kullanılmış Kalpler Dükkanı by Bilal Sami Gökdemir
June 5th 2015 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 368 pages | ISBN: | 3.11 Mb

Yapayalnız bir adam...Suya düşmüş hayaller...Bir türlü uyanamadığı acımasız rüyalar...Aralanan umut kapıları......ve İstanbulda başlayıp Kapadokyada son bulan soluksuz bir yolculuk...Kerem, hayatın kendisine peş peşe attığı sillelerin ardındanMoreYapayalnız bir adam...Suya düşmüş hayaller...Bir türlü uyanamadığı acımasız rüyalar...Aralanan umut kapıları......ve İstanbulda başlayıp Kapadokyada son bulan soluksuz bir yolculuk...Kerem, hayatın kendisine peş peşe attığı sillelerin ardından kendi kuracağı dünyası için uzun bir yolculuğa çıkar.

Hiç görmediği babası, hayatının anlamı olan annesi, çok sevdiği kız arkadaşı ve onlara dair anıları artık yanında değildir. Şimdi, hiç tanımadığı insanların anılarını toplamanın vakti gelmiştir. Yolculuğu boyunca hayatına giren insanlar, Keremin yola çıkarken kurduğu en güzel hayalleri ile vedalaşmasına sebep olmuştur.Göremede açtığı Çok Kullanılmış Kalpler Dükkânının namı kısa zamanda ülke sınırlarını aşarak dünyaca ünlü yıldızların bile cazibe merkezi hâline gelir.

303üncü sayfaya kadar insanların en değerli anılarını toplayan Kerem, bundan sonra müşterilerinin geri gelmelerini bekleyecektir. Yalnız bunun için okuyucuya çok büyük bir görev düşer. Okuyucu, 303üncü sayfaya kadar verilen şifrelerden yola çıkarak kilitli kalbin şifresini doğru girerek kalan sayfaları okumalıdır.Sonra mı?Sonrasını, kitabı okumadan anlayamayacaksın.Kendine güveniyor musun?Bu yolculuk senin...Yolun açık olsun.Kitabın içinde geçen olayın aşkla alakası yoktur.

Aşkın, bu olayla alakası vardır.Aşığım diyenler bu kitabı okumasın. Çünkü aşk, Aşığım diyemeyecek kadar halsiz bırakan bir haldir.Enter the sum

Related Archive Books

  1. 12.07.2015Mould
  2. 13.06.2013Renegade
  3. 05.01.2014Lucid Brightenings
  4. 26.03.2012Bröderna Karamasov: 1
  5. 02.11.2011South Africa, Troubled Land


Related Books


Comments

Comments for "Çok Kullanılmış Kalpler Dükkanı":


emorningglory.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us