Pisarz, który nienawidził kobiet. Podwójne życie seryjnego mordercy John Leake

ISBN:

Published:

Mass Market Paperback

392 pages


Description

Pisarz, który nienawidził kobiet. Podwójne życie seryjnego mordercy  by  John Leake

Pisarz, który nienawidził kobiet. Podwójne życie seryjnego mordercy by John Leake
| Mass Market Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 392 pages | ISBN: | 3.43 Mb

Anatomia psychopaty1974Jack Unterweger morduje osiemnastoletnią dziewczynę. Wyrok: dożywocie. W więzieniu zaczyna pisać autobiograficzną powieść Czyściec.1985Zachwyceni książką austriaccy intelektualiści rozpoczynają walkę o warunkowe zwolnienieMoreAnatomia psychopaty1974Jack Unterweger morduje osiemnastoletnią dziewczynę. Wyrok: dożywocie. W więzieniu zaczyna pisać autobiograficzną powieść Czyściec.1985Zachwyceni książką austriaccy intelektualiści rozpoczynają walkę o warunkowe zwolnienie Jacka.

„Przejrzysty styl Unterwegera i literackie wartości opisu jego dzieciństwa wywarły na mnie ogromne wrażenie” - pisze w liście do sądu Elfriede Jelinek.1990Jack zostaje zwolniony z więzienia. Mieszka w Wiedniu i zaczyna pracę jako dziennikarz.1991W Wiedniu dochodzi do pierwszego z wielu morderstw prostytutek.

W mediach sprawę relacjonuje Jack Unterweger.Czy ktoś mógłby przypuszczać, że opisywane przez Jacka zbrodnie są jego dziełem?Losy Jacka Unterwegera to pełna zaskakujących zwrotów akcji historia psychopaty, który oszukał wszystkich - od austriackiego prezydenta poprzez wiedeńskie elity intelektualne do licznych kobiet, które pokochały zresocjalizowanego mordercę. Nikt nawet nie przypuszczał, że popularny pisarz i celebryta prowadził podwójne życie.Postać Jacka Unterwegera do tego stopnia zainspirowała Johna Malkovicha, że przeniósł jego losy na scenę teatralną w postaci sztuki Infernal Comedy, którą w czerwcu 2011 wystawi również w Polsce.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Pisarz, który nienawidził kobiet. Podwójne życie seryjnego mordercy":


emorningglory.com

©2008-2015 | DMCA | Contact us